Aşeren Manavı

Aşeriyorum

 Aşeriyorum
Okunuyor Aşeriyorum

Aşeriyorum

    Zaman durmadan ilerliyor ve dünyamız hızla  ilerleyen zamana ayak uydurmak için sürekli bir değişim geçiriyor.  Gaz lambaları tarih oluyor, telefonlar cepte taşınıyor, bilgisayarlardan insanlar birbirlerini canlı olarak izliyor, kahvelerimizi bile makineler yapıyor artık… Ama tüm bu zaman yarışına rağmen yıllarda geçse değişmeyecek şeyler var  biz kadınlar için… Bunların başında, doğum sancılarımız, adet dönemlerimiz ve en keyiflisi, sonunda dünyaya bizden bir parça getireceğimiz hamilelik dönemimiz. Kolay mı? Hayır. Ama sonunda o sıcacık bizden parçayı kucağımıza verdikleri zaman ne o dokuz ayın çilesi geliyor insanın aklına, ne de doğum sancıları… Hamilelik döneminde hepimizin ortak paylaştığı bir süreç vardır ki o da Aş erme.. Kimi baylar neden benim eşimin canı doğru zamanda doğru sebzeyi ya da meyveyi çekmiyor diye düşünsede bunun bir bilimsel açıklaması var..

    Hamile bayanlar, salgılanan hormonlarla kokuya hassas bir hale gelirler ve bunun sonucunda bazı yemeklerden hoşlanmama, iğrenme söz konusu olur. Bu, aslında anneyi zararlı maddeler içeren besinlerden koruyan bir kalkandır. Yine bazı yiyecekleri canının çekmesi de vücudunun ona ihtiyacı olduğunun bir göstergesidir.

    İşte Aşeriyorum.net eşlerimizin işini kolaylaştırmak ya da bizlerin onlara ihtiyaç duymadan internet üzerinden aş erdiğimiz ürünü kolayca sipariş edebilmemizi amaçlayarak kurulmuş bir sitedir.

    Kendini organik ürünler konusunda kanıtlamış Manavım.com’un bünyesi altında hizmet veren Aşeriyorum.net bizlere aş erdiğimiz ürünü temin etmekle kalmayıp bu hizmeti 24 saat süreyle sağlamaktadır. Hamile bayan eşlerini gecenin bir vaktinde sokak sokak dolaşma külfetinden kurtararak günümüz çalışan insanının hayatını kolaylaştırmayı hedefler.

     Amacı hamile bayanların, aş erdikleri an, aş erdikleri ürünü temin edip bu süreci kolay atlatmalarını sağlamaktır. Hamile bayanlarımızın ya da eşlerinin yapması gereken tek şey www.aseriyorum.net’e girip istedikleri ürünü tıklayıp gerek kapıda teslimat an’ında ödeyip gerekse internet üzerinden  kredi kartlarını kullanarak ödemelerini yapıp ürünlerini beklemektir.

MANDALİNA,BODRUM MANDALİNASI,MÜRDÜM ERİK,VİŞNE,BEYAZ ŞEFTALİ,KELEK,BÖĞÜRTLEN,KIZILCIK,TRABZON HURMASI (CENNET HURMASI),KAMKAT (ALTIN PORTAKAL),MISIR,NAR 

STOKLARIMIZ DA MEVCUTTUR.    

 

 

Ko cuce

Kocuce

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın