Hakkımızda

1974 yılından bu yana sebze ve meyve sektöründe zirveye yaklaşmış olan ASEREN MANAVI,Hamile Manavi çeşitli ürün yelpazesi sayesinde Ankara nın Dikmen semtinde hizmet vermeye devam etmektedir.

 Yaz kış ayırt etmeksizin her türlü meyve sebzenin bulunabileceği tek adres olarak bilinmekte ve siz değerli müşterilerimizin onayı ve güvenirliği sayesinde bu zamana kadar gelmiş bulunmaktadır.

Aradığınız sebze ve meyveleri doğal ortamlarda yetiştirilmiş olarak sizlere sunmaktayız.

    MİNİ HAL olarak Kayseri, Tokat ve Amasaya illerinde tarımsal arazilere sahip olarak sizlere doğal ürünleri sunmak ile birlikte Türkiye’nin tarımsal gelişmesinede yarar sağlamaktadır.

Hamilelik döneminde halk arasında aşerme diye adlandırılan bu olay çoğu zaman erkekler tarafından zor günlerin kendilerini beklediği düşünülür, ama bu öyle göründüğü kadar ve söylenilen kadar zor bir olay değildir.MİNİ HAL olarak bu olayı 100% doğal ürünler ile hamilelik döneminde zor günlerin kendilerini beklediğini düşünenler için aşmaktayız.

    Her türlü sebze ve meyvenin tarafımızdan sağlanacağını ve sizlere dalından koparıldğı tazelik ile birlikte ulaştıracağımızı bilmenizi isteriz.

Ankara nın her yerine ücretsiz servisimiz ile bu güzelliklere ve tazeliklere ulaşabileceğiniz gibi Ankara dışına da anlaşmalı kargolarımız ile ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla.